PASLAUGOS

LAUKO REKLAMA

Lauko reklama yra žinoma kaip vienas efektyviausių būdų iškomunikuoti žinutę ar informuoti klientą apie tam tikrą prekę ar paslaugą.

Vienas didžiausių išorinės reklamos privalumų – tai didelis pranešimo pasiekiamumas ir prekės ženklo matomumas.

Lauko reklamos priemonės – tai, pirmiausia, šviesdėžės, tūrinės raidės, pilonai, įvairūs reklaminiai stendai (iškabos), reklaminiai tentai ar lipdukai ant automobilio, nepriklausomai nuo reklamos pateikimo tipo, reklamos tikslas išlieka toks pat – pasiekti tikslinę auditoriją atitinkamu metu.

VIDAUS REKLAMA

Vidaus reklama yra reklaminis turinys, kuris paprastai įrengiamas uždarose patalpose, pavyzdžiui, prekybos centruose, viešbučiuose, ofisuose ir pan. Vidaus reklama gali būti įvairių formų: plakatai, ekranai, reklaminiai skydeliai, lipdukai ir pan.

Paprastai vidaus reklama naudojama tam, kad pritrauktų dėmesį ir skatintų pirkėjų ar klientų įsitraukimą. Pavyzdžiui, prekybos centre reklamuojamas produktas gali skatinti pirkėją apsilankyti tam tikroje parduotuvėje, o viešbutyje esantis ekranas gali padėti informuoti svečius apie paslaugas ir renginius.

Svarbu atkreipti dėmesį į tinkamą vidaus reklamos vietą ir formatą, kad būtų pasiektas maksimalus poveikis ir efektyvumas. Taip pat svarbu turėti aiškų tikslą ir žinoti savo tikslinę auditoriją, kad būtų sukurtas tinkamas turinys.

REKLAMA ANT AUTOMOBILIŲ

Automobilių apklijavimas – tai dar vienas itin geras sprendimas, siekiantis padidinti Jūsų įmonės matomumą, ypač dabar, kai užimtumo metu, pagrindinėse gatvėse nusidriekia didelės kamščių eilės. Ypatingai tai rekomenduojama įmonėms, kurioms transporto priemonė yra pagrindinis darbo įrankis ar neatsiejama verslo dalis.

Viena populiariausių lipdukų medžiagos rūšių – ilgaamžis vinilas, o lipdukų spalvingumas varijuoja nuo skaidrių su tam tikrais spalvotais elementais iki itin skoningai suderintų tarpusavyje ryškių spalvų.

Automobilių apklijavimas – mobili Jūsų įmonės reklama!

SPAUDOS DARBAI

Spauda ženkliai prisidėjo prie parduotuvių vizualinės įvairovės, bei sukūrė pagrindą konkurencijai. Šiuolaikiniame pasaulyje, be spaudos neišsiverstų nei viena įmonė, kadangi vienaip ar kitaip, spauda yra reikalinga pateikti informaciją jeigu ne apie produktus, tai apie paslaugas.

Atliekame šiuos spaudos darbus:

  • Plačiaformatė spauda per pastaruosius 15 metų sparčiai tobulėjo, kadangi ženkliai išaugo didelių matmenų reklama, poreikis aukštai spaudos kokybei ir medžiagų įvairovei. Verta paminėti,  kad būtent plačiaformatė spauda  sugeba atspausdinti beveik fotografijos kokybės vaizdus. Ši spauda naudojama reklaminių juostų, paveikslų ant drobės, reklamos ant transporto priemonių gamyboje ir kt.;
  • Ofsetinė spauda – komercinėje spaudoje dar vadinama litografija, plačiai naudojama spausdinimo technika. Šis spausdinimo būdas pavadintas ofsetine spauda, kadangi dažai ant medžiagos yra perkeliami (ang. offset) netiesiogiai, o su gumuoto cilindro pagalba. Ofsetine spauda spausdinama, esant ryškių spalvų (ar platesnės spalvų gamos), švaros ar mažų detalių atvaizdavimo poreikiui. Dažniausiai naudojama reprezentacinių katalogų, lankstinukų ir kitų reklamos priemonių gamybai;
  • UV spauda yra unikali skaitmeninio spausdinimo technika, naudojanti ultravioletinę (UV) šviesą džiovinant rašalą ir išsaugant spalvos intensyvumą. Lyginant su tradicinėmis spaudos mašinomis, UV spauda suteikia galimybę uždėti spaudą ant įvairių paviršių, yra atspari vandeniui ir oro sąlygoms. Atsparumas įbrėžimams yra dar vienas UV spaudos privalumas. UV spauda naudojama spausdinant reklamą ant verslo dovanų, reklaminėms iškaboms, karuliams ir kt.;
  • Skaitmenine spauda – paklausesnė tarp smulkiojo verslo atstovų, kadangi yra puikus kokybės ir kainos sprendimas mažesniems tiražams atspausdinti. Skaitmeninė spauda nereikalauja kirtimo formų (kas yra papildoma vienkartinė investicija), tad jau yra ekonomiškesnis spaudos būdas. Dar vienas privalumas yra lankstumas – galima atspausdinti nestandartinį formatą, o taip pat leidžia kiekvieno atvaizdo modifikavimą (kintamą informaciją kaip pavyzdžiui kvietimai, sunumeruoti kuponai, diplomai).

Pagrindiniai spaudos darbai:

  • Lipdukai dažniausiai asocijuojami su produktų etiketėmis, kurios pasižymi neišsemiamomis kūrybingumo galimybėmis. Lipdukai gali būti matiniai arba blizgūs, taip pat yra galimybė perkelti vaizdą ant skaidrios plėvelės arba atspausdinti ant lipnaus popieriaus. Esant poreikiui, lipdukai apsaugomi nuo drėgmės ar įbrėžimų laminuojant arba dengiant UV laku. Tai ypač aktualu grindų ar stalviršių lipdukams.
  • Ploteriavimas tai lipnios plėvelės pjaustymas pasitelkiant ploterį. Ploteriavimas suteikia galimybę išpjaustytus iš PVC lipdukus klijuoti ant skirtingų lygių paviršių kaip pavyzdžiui iškabos, įspėjamieji ženklai, transporto priemonės. Pjauname įvairaus dydžio, formų ir sudėtingumo lipdukus. Šiuo metu, lipdukų ploteriavimas galimas iš įvairių plėvelių – skaidrių, matinių, blizgių ir daugybės kitų bei platus spalvų pasirinkimas. Esant poreikiui, paruošiame klijavimo vietą ir užklijuojame lipduką.

SERVISAS

Techninės priežiūros palaikymas

Pagrindinis įmonės tikslas yra kokybiška ir žmonių akis atitraukiančios reklamos gamyba. Būtent todėl, savo darbams ir reklamos priemonėms suteikiame iki 5 metų garantiją. Per tą laikotarpį, yra suteikiamas techninės priežiūros palaikymas. Techninės priežiūros palaikymas galioja atsiradus bet kokiam gedimui. Esame stipriai orientuoti į kokybę, paaiškėjus brokui – nedelsiant sutvarkome, jeigu įmanoma – pataisome, jeigu ne – pakeičiame nauju. Techninės priežiūros palaikymas yra svarbus ir sėkmingo bendradarbiavimo pagrindas – mūsų klientai pas mus grįžta ir mumis pasitiki!

VERSLO DOVANOS

Norite atsidėkoti darbuotojams ar klientams, siekiate užmegzti gerus santykius,  norite padidinti bendrą patikimumą ir suteikti pridėtinės vertės, tuomet verslo dovanos puiki galimybė. Verslo dovanos gali būti labai įvairios ir priklauso nuo konkretaus verslo ir tikslų.

Tai gali būti bet kokios reklaminės dovanos, tokios kaip marškinėliai, kepuraitės, pirštinės ir t. t., su Jūsų įmonės logotipu ar prekiniu ženklu. Tokios dovanos gali padės sustiprinti Jūsų prekės ženklą ir sukurs didesnį prekinio ženklo įsimenamumą.

Praktinės dovanos, tokios kaip kavos puodeliai, termosai, krepšiai arba dokumentų dėklai, gali būti naudingi klientams ar darbuotojams kasdien!

Dovanos, susijusios su sveikata ir gerove, tokios kaip kuponai į sporto klubus, masažus ar kitas panašias paslaugas.

Įkvėpimo dovanos – knygos, kurios gali padėti išugdyti profesionalias ar asmenines savybes.

Įvardinkite bet ką ir mes pagaminsime.